Admin Columns - en to hu_HU translation catalogue (214 entries)

en: %s column is already present and can not be duplicated.
hu_HU: A %s oszlop már a listában van, és nem szerepelhet egynél többször.

en: 'Custom Field' column
hu_HU: "Egyedi mező" oszlop

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Add Column
hu_HU: Oszlop hozzáadása

en: Add Filtering
hu_HU: Szűrés hozzáadása

en: Add Import/Export
hu_HU: Import/export hozzáadása

en: Add Sorting
hu_HU: Rendezés hozzáadása

en: Admin Columns Settings
hu_HU: Admin Columns beállítások

en: Admin Columns is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
hu_HU: Az Admin Columns még fejlettebb és élvezetesebb, mint valaha. Reméljük tetszeni fog.

en: After
hu_HU: Utána

en: Agent
hu_HU: Ügynök

en: Aperture
hu_HU: Rekesz

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyva

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author IP
hu_HU: Szerző IP-je

en: Author email
hu_HU: Szerző email-je

en: Author url
hu_HU: Szerző URL-je

en: Available Sizes
hu_HU: Elérhető méretek

en: Basics
hu_HU: Alapok

en: Before
hu_HU: Előtte

en: Before More Tag
hu_HU: A "További" címke előtti rész

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
hu_HU: A nyílra kattintva láthatóvá válnak az oszlop beállításai. Itt lehet módosítani az oszlopok fejléceinek neveit. A csúszka húzásával beállítható az oszlopok százalékos szélessége.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
hu_HU: A nyílra kattintva láthatóvá válnak az oszlop beállításai. Itt lehet módosítani az oszlopok fejléceinek neveit.

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
hu_HU: Az oszlopok más helyre húzásával lehet változtatni az oszlopok sorrendjén.

en: Camera
hu_HU: Fényképezőgép

en: Caption
hu_HU: Kép felirata

en: Change column width
hu_HU: Oszlopszélesség módosítása

en: Change label
hu_HU: Címke megváltoztatása

en: Change order
hu_HU: Sorrend megváltoztatása

en: Changelog
hu_HU: Változtatások listája

en: Changelog for
hu_HU: Változtatások listája

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
hu_HU: Tekintsd meg a <strong>Súgó</strong> részt a képernyő jobb felső sarkában.

en: Checkmark
hu_HU: Pipa

en: Checkmark (true/false)
hu_HU: Pipa (igaz/hamis)

en: Choose a column type.
hu_HU: Válassz egy oszloptípust.

en: Color
hu_HU: Szín

en: Comment Count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Comment count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Comment status
hu_HU: Hozzászólás státusza

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Copyright EXIF
hu_HU: EXIF szerzői jog

en: Counter
hu_HU: Számláló

en: Credit
hu_HU: Érdem

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Custom Field
hu_HU: Egyedi mező

en: Customize your Admin Columns settings.
hu_HU: Az Admin Columns beállítások módosítása

en: Database Changes
hu_HU: Adatbázis változtatások

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Format
hu_HU: Dátumformátum

en: Date GMT
hu_HU: GMT dátum

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default settings succesfully restored.
hu_HU: Alapértelmezett beállítások sikeresen visszaállítva.

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Dimensions
hu_HU: Kép kiterjedése

en: Display Author As
hu_HU: Szerző megjelenítése mint

en: Display Name
hu_HU: Megjelenő név

en: Do to the sizable refactoring the code, surounding Addons and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
hu_HU: A kód refraktorálása után, beleértve a kiegészítőket és filtereket, előfordulhat, hogy a weboldal nem fog megfelelően működni. Fontos, hogy olvasd el a teljes

en: Documentation on date and time formatting.
hu_HU: Dokumentáció a dátum- és időformátumokhoz.

en: Draft
hu_HU: Vázlat

en: Drag and drop to reorder
hu_HU: Húzd az elemeket más helyre a sorrend megváltoztatásához

en: EXIF data
hu_HU: EXIF adato

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit columns
hu_HU: Oszlopok szerkesztése

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Example:
hu_HU: Például:

en: Excerpt
hu_HU: Kivonat

en: Excerpt length
hu_HU: Kivonat hossza

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Field Type
hu_HU: Mező típusa

en: File name
hu_HU: Fájlnév

en: File size
hu_HU: Fájlméret

en: First Name
hu_HU: Utónév

en: First and Last Name
hu_HU: Elő- és utónév

en: First name
hu_HU: Utónév

en: Focal Length
hu_HU: Fókusztávolság

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>
hu_HU: A teljes dokumentációhoz, problémák jelentéséhez, új javaslatok beküldéséhez és egyéb tippekért <a href='%s'>keresd fel az Admin Columns weboldalát</a>

en: Full
hu_HU: Teljes méretű

en: Full path
hu_HU: Teljes útvonal

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Height
hu_HU: Magasság

en: If you updated the Admin Columns plugin without prior knowledge of such changes, Please roll back to the latest
hu_HU: Ha frissítetted az Admin Columns bővítményt az ilyen jellegű változtatások hatásának előzetes tudta nélkül, kérjük állítsd vissza a korábbi

en: Image
hu_HU: Kép

en: Important
hu_HU: Fontos

en: Important!
hu_HU: Fontos!

en: In Reply To
hu_HU: Válaszolva erre:

en: Label
hu_HU: Címke

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last modified
hu_HU: Utoljára módosítva

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Learn more
hu_HU: Bővebb információ

en: Leave empty for WordPress date format, change your <a href="%s">default date format here</a>.
hu_HU: Hagyd üresen a WordPress dátumformátumának használatához, vagy változtasd meg saját formátumra <a href="%s">ide kattintva</a>.

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Links
hu_HU: Hivatkozások

en: Make sure you backup your database and then click
hu_HU: Bizonyosodj meg róla, hogy van adatbázis mentésed, majd kattints

en: Media Library
hu_HU: Médiatár

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Migrating Column Settings
hu_HU: Oszlopbeállítások migrálása

en: Migrating from v1 to v2
hu_HU: Frissítés v1-ről v2-re

en: Mime type
hu_HU: Mime típus

en: Multiple Values
hu_HU: Többszörös érték

en: Nickname
hu_HU: Becenév

en: No Upgrade Required
hu_HU: Nincs szükség frissítésre

en: No columns settings available.
hu_HU: Nincs elérhető oszlopbeállítás.

en: No custom fields available.
hu_HU: Nincsenek egyedi mezők.

en: No. of Attachments
hu_HU: Csatolmányok száma

en: Notes
hu_HU: Megjegyzések

en: Number of words
hu_HU: Szavak száma

en: Numeric
hu_HU: Numerikus

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Page Order
hu_HU: Sorrend megváltoztatása

en: Page Template
hu_HU: Oldal sablon

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Pending
hu_HU: Folyamatban

en: Pending Review
hu_HU: Jóváhagyás alatt

en: Ping status
hu_HU: Ping státusz

en: Please
hu_HU: Kérlek

en: Post Count
hu_HU: Bejegyzések száma

en: Post Format
hu_HU: Bejegyzés formátum

en: Post Title (Post ID's)
hu_HU: Bejegyzés címe (bejegyzés ID)

en: Post Titles
hu_HU: Bejegyzések címei

en: Post Type
hu_HU: Bejegyzés típus

en: Potential Issues
hu_HU: Lehetséges problémák

en: Preview size
hu_HU: Előnézet mérete

en: Private
hu_HU: Magánjellegű

en: Published
hu_HU: Közzétéve

en: Registered
hu_HU: Feliratkozott

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Restore Settings
hu_HU: Beállítások visszaállítása

en: Restore default settings
hu_HU: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Return to settings.
hu_HU: Vissza a beállításokhoz.

en: Return to welcome screen.
hu_HU: Vissza a nyitóoldalra

en: Roles
hu_HU: Jogkörök

en: Rss
hu_HU: RSS

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Scheduled
hu_HU: Időzítve

en: Select which comment status you like to display.
hu_HU: Válasz ki, melyik hozzászólás státuszt szeretnéd megjeleníteni.

en: Select your custom field.
hu_HU: Válassz egyedi mezőt.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shutter Speed
hu_HU: Zársebesség

en: Slug
hu_HU: Keresőbarát név/slug

en: Sorry. Something went wrong during the upgrade process. Please report this on the support forum.
hu_HU: Sajnáljuk. Hiba történt a frissítés során. Kérjük jelezd a támogatói fórumon.

en: Spam
hu_HU: Levélszemét

en: Start using Admin Columns
hu_HU: Admin Columns használatának megkezdése

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Sticky
hu_HU: Ragadós

en: Store settings
hu_HU: Beállítások tárolása

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
hu_HU: Beküldve: <a href="%1$s">%2$s, %3$s</a>

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Target
hu_HU: Cél

en: Taxonomy
hu_HU: Taxonómia

en: Thank you for updating to the latest version!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissítetted a legújabb verzióra!

en: The custom field colum uses the custom fields from posts and users. There are 10 types which you can set.
hu_HU: Az egyedi mező oszlop a bejegyzések és felhasználók egyedi mezőit használja. 10-féle típust lehet beállítani.

en: The database has been changed between versions 1 and 2. But we made sure you can still roll back to version 1x without any issues.
hu_HU: Az adatbázis változott az 1-es és a 2-es verzió között. A lefelé történő frissítés 1-es verziója probléma nélkül lehetséges.

en: This is the format of the author name.
hu_HU: Ez a szerző nevének formátuma

en: This is the name which will appear as the column header.
hu_HU: Ez a név fog megjelenni az oszlop fejlécében.

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
hu_HU: A plugin segítségével további oszlopokat lehet hozzáadni bejegyzések (egyedi bejegyzéstípusok), oldalak, médiatár, hivatkozások és felhasználók adminisztrációs felületekhez.

en: This text will appear after the custom field value.
hu_HU: Ez a szöveg fog megjelenni az egyedi mező értéke után.

en: This text will appear before the custom field value.
hu_HU: Ez a szöveg fog megjelenni az egyedi mező értéke előtt.

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
hu_HU: Törli minden oszlop beállítást és visszaállítja az alapértelmezett beállításokat.

en: This will determine how the date will be displayed.
hu_HU: Meghatározza, hogy fog a dátum megjelenni.

en: This will determine how the value will be displayed.
hu_HU: Meghatározza, hogy fog az érték megjelenni.

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Timestamp
hu_HU: Időbélyeg

en: Title
hu_HU: Cím

en: Total
hu_HU: Összesen

en: Trash
hu_HU: Kuka

en: Type
hu_HU: Típus

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Upgrade Complete!
hu_HU: Frissítés kész!

en: Upgrade Database
hu_HU: Adatbázis frissítése

en: Url
hu_HU: URL

en: User Email
hu_HU: Felhasználó email

en: User ID
hu_HU: Felhasználó ID

en: User Login
hu_HU: Felhasználó bejelentkezés

en: Username (User ID's)
hu_HU: Felhasználónév (Felhasználó ID)

en: Usernames
hu_HU: Felhasználónevek

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by a ',' comma.
hu_HU: Érték: karakterlánc vagy tömb. A tömbökből egydimenziós tömbök lesznek, az értékek vesszővel lesznek elválasztva ",".

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
hu_HU: Érték: karakterlánc vagy tömb. Megjeleníti, hogy az elem hányszor használja a meta kulcsot.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
hu_HU: Érték: unix időpecsét vagy a <a href='%s'>Codex</a>-ben leírt dátumformátum. A visszaadott dátum értékét az <a href='%s'>általános beállítások</a> oldalon lehet beállítani.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
hu_HU: Érték: csak egész számok.<br/>Ha rendelkezésre áll a "Rendezés" kiegészítő, ez az érték fog a rendezés alapjául szolgálni, tehát a bejegyzéseket numerikus (egyedi mező) értékek alapján lehet rendezni.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
hu_HU: Érték: az első 20 szót fogja tartalmazni a Bejegyzés tartalmából.

en: Value: can be one or more Post ID's (seperated by ',').
hu_HU: Érték: egy vagy több bejegyzés ID-ja (vesszővel elválasztva ",").

en: Value: can be one or more User ID's (seperated by ',').
hu_HU: Érték: egy vagy több felhasználó ID-ja (vesszővel elválasztva ",").

en: Value: hex value color, such as #808080.
hu_HU: Érték: hex színkód, pl. #808080.

en: Value: should be a 1 (one) or 0 (zero).
hu_HU: Érték: 1 (egy) vagy 0 (nulla).

en: Value: should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
hu_HU: Érték: tömb. A többdimenziós tömbökből egydimenziósak lesznek.

en: Value: should contain an image URL or Attachment IDs ( seperated by a ',' comma ).
hu_HU: Érték: kép URL vagy Csatolmány ID-t fog tartalmazni,  vesszővel elválasztva (",")

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
hu_HU: Figyelem! Minden mentett admin oszlop adat törlésre kerül. A művelet nem visszavonható. \'OK\': törlés, \'Mégse\': megállítás

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
hu_HU: Figyelem! A %s oszlopok adatai törölve lesznek. A művelet nem visszavonható. \'OK\': törlés, \Mégse\': megállítás

en: Welcome to Admin Columns
hu_HU: Üdvözöl az Admin Columns

en: What’s New
hu_HU: Újdonságok

en: When you have found a bug please <a href="%s">report them to us</a> so we can fix it in the next release.
hu_HU: Ha hibát találsz, kérlek <a href="%s">jelezd őket felénk</a>, hogy javíthassuk a következő verzióban.

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Word count
hu_HU: Szavak száma

en: You are trying to store the same settings for %s.
hu_HU: Ugyanazokat a beállításokat próbálod menteni a %s-nél.

en: backup your database
hu_HU: készíts biztonsági mentést az adatbázisról

en: columns
hu_HU: oszlopok

en: default
hu_HU: alapértelmezett

en: full size
hu_HU: teljes méret

en: guide to view the full list of changes.
hu_HU: leírást a változtatások teljes listájáért.

en: height
hu_HU: magasság

en: of this plugin.
hu_HU: a bővítménynek.

en: requires a database upgrade
hu_HU: adatbázis frissítést igényel

en: settings succesfully restored.
hu_HU: Beállítások sikeresen visszaállítva.

en: then click
hu_HU: majd kattints az

en: version 1
hu_HU: verzió 1

en: why?
hu_HU: miért?

en: width
hu_HU: szélesség
