Admin Columns - en to nl_NL translation catalogue (253 entries)

en: Display and edit Advanced Custom Fields fields in the posts overview in seconds!
nl_NL: Toon en bewerk Advanced Custom Fields velden in het post overzicht!

en: Enhance the products, orders and coupons overviews with new columns and inline editing.
nl_NL: Verbeter de producten, orders en coupons overzichten met de nieuwe kolommen en inline editing.

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Large
nl_NL: Groot

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: This will determine how the date will be displayed.
nl_NL: Dit bepaald hoe de datum wordt weergegeven.

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Leave empty for WordPress date format, change your <a href="%s">default date format here</a>.
nl_NL: Laat leeg voor WordPress datumformaat, verander je  <a href="%s">standaard datumformaat </a>.

en: Documentation on date and time formatting.
nl_NL: Documentatie over datum en tijd opmaak.

en: Excerpt length
nl_NL: Samenvatting lengte

en: Number of words
nl_NL: Aantal woorden

en: Preview size
nl_NL: Voorbeeldformaat

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: width
nl_NL: breedte

en: height
nl_NL: hoogte

en: Before
nl_NL: Voor

en: This text will appear before the custom field value.
nl_NL: Deze tekst wordt getoond voor de custom field waarde.

en: After
nl_NL: Na

en: This text will appear after the custom field value.
nl_NL: Deze tekst wordt getoond na de custom field waarde.

en: Display Name
nl_NL: Schermnaam

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: User Login
nl_NL: Gebruikers login

en: User Email
nl_NL: Gebruiker Email

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: First and Last Name
nl_NL: Voor- en achternaam

en: Display format
nl_NL: Weergave formaat

en: This is the format of the author name.
nl_NL: Dit is het formaat van de auteursnaam

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Clone
nl_NL: Kloon

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Choose a column type.
nl_NL: Kies een kolom type.

en: Name
nl_NL: Naam

en: This is the name which will appear as the column header.
nl_NL: Deze naam zal verschijnen als kolom kop.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: default
nl_NL: standaard

en: ACF Field
nl_NL: ACF Veld

en: This feature is only available in Admin Columns Pro - Business or Developer.
nl_NL: Deze feature is alleen beschikbaar in Admin Columns Pro - Business of Developer.

en: If you have a developer licence please download & install your ACF add-on from the <a href='%s'>add-ons tab</a>.
nl_NL: Heb je een developer licence, download & installeer dan je ACF add-on via de <a href='%s'>add-ons tab</a>.

en: Admin Columns Pro - Developer offers full Advanced Custom Fields integeration, allowing you to easily display and edit ACF fields from within your posts overview.
nl_NL: Admin Columns Pro - Developer biedt volledige integratie van Geavanceerde Aangepaste Velden. Je kunt ze vlot weergeven en aanpassen in je berichtenoverzicht.

en: Find out more
nl_NL: Meer weten

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Use icons?
nl_NL: Gebruik iconen?

en: Use icons instead of text for displaying the actions.
nl_NL: Gebruik iconen in plaats van tekst om actions te tonen.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Author email
nl_NL: Auteurs email

en: Author IP
nl_NL: Auteur IP

en: Author url
nl_NL: Auteurs url

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Date GMT
nl_NL: Datum GMT

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
nl_NL: Verstuurd op <a href="%1$s">%2$s op %3$s</a>

en: Date
nl_NL: Datum

en: In Reply To
nl_NL: Antwoord op

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Word count
nl_NL: Aantal woorden

en: Custom Field
nl_NL: Custom veld

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Checkmark (true/false)
nl_NL: Vinkje (true/false)

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Counter
nl_NL: Teller

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Media Library
nl_NL: Mediabibliotheek

en: Multiple Values
nl_NL: Meerdere waarden

en: Numeric
nl_NL: Numerieke

en: Post Title (Post ID's)
nl_NL: Post Titel (Post ID's)

en: Username (User ID's)
nl_NL: Gebruikersnaam ( Gebruiker ID's )

en: Term Name (Term ID's)
nl_NL: Term naam (Term ID's)

en: Select your custom field.
nl_NL: Selecteer uw custom field.

en: No custom fields available.
nl_NL: Geen custom fields beschikbaar.

en: Please create a %s item first.
nl_NL: Maak eerste een %s item aan.

en: Field Type
nl_NL: Veld type

en: This will determine how the value will be displayed.
nl_NL: Dit bepaald hoe de waarde wordt weer gegeven,

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Notes
nl_NL: Beschrijving

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Target
nl_NL: Doel

en: Attached to post
nl_NL: Voeg toe aan post

en: Available Sizes
nl_NL: Beschikbare Afmetingen

en: full size
nl_NL: Volledige grootte

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Focal Length
nl_NL: Brandpuntsafstand

en: Shutter Speed
nl_NL: Sluitertijd

en: Title
nl_NL: Titel

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: Full path
nl_NL: Volledige pad

en: Part of the file path to display
nl_NL: Deel van bestands locatie voor weergave

en: Relative to domain
nl_NL: Relatief aan het domein

en: Relative to main uploads folder
nl_NL: Relatief aan de uploads directory

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Mime type
nl_NL: Mimi type

en: No. of Attachments
nl_NL: Aantal attachments

en: Display Author As
nl_NL: Toon auteur als

en: Before More Tag
nl_NL: Voor de meer-tag

en: Comment count
nl_NL: Aantal reacties

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Select which comment status you like to display.
nl_NL: Selecteer welke reactie status die je wil weergeven.

en: Date Published
nl_NL: Gepubliceerde datum

en: Depth
nl_NL: Diepte

en: Estimated Reading Time
nl_NL: Gemiddelde leestijd

en: second | seconds
nl_NL[0]: seconde
nl_NL[1]: seconden

en: minute | minutes
nl_NL[0]: minuut
nl_NL[1]: minuten

en: Words per minute
nl_NL: Woorden per minuut

en: Estimated reading time in words per minute
nl_NL: Gemiddelde leestijd in woorden per minuut

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Post Format
nl_NL: Post formaat

en: Last Modified Author
nl_NL: Laatst Gewijzigd Auteur

en: Last modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Page Order
nl_NL: Pagina Volgorde

en: Page Template
nl_NL: Pagina Template

en: Parent
nl_NL: Bovenliggende

en: Path
nl_NL: Pad

en: Link to post
nl_NL: Link naar bericht

en: This will make the permalink clickable.
nl_NL: Dit maakt de permalink klikbaar.

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Private
nl_NL: Priv&#233;

en: Pending Review
nl_NL: Wachtend op review

en: Title without actions
nl_NL: Titel zonder acties

en: Used by Menu
nl_NL: Ingebruik door menu

en: Link to menu
nl_NL: Link naar menu

en: This will make the title link to the menu.
nl_NL: Dit linkt de titel naar het menu

en: Comment Count
nl_NL: Aantal reacties

en: Display name
nl_NL: Weergave naam

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Post Count
nl_NL: Aantal posts

en: Registered
nl_NL: Registratie

en: Visual Editor
nl_NL: Visuele editor

en: Add-on successfully activated.
nl_NL: Add-on werd succesvol geactiveerd.

en: Add-on successfully deactivated.
nl_NL: Add-on werd succesvol gedesactiveerd.

en: Admin Columns Settings
nl_NL: Admin Columns Instellingen

en: %s column is already present and can not be duplicated.
nl_NL: %s kolom is al in gebruik en kan niet worden gedupliceerd.

en: Default settings succesfully restored.
nl_NL: Standaard instellingen succesvol hersteld.

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
nl_NL: Met deze plugin kun je bijkomende kolommen toevoegen en verwijderen van uit de administratieschermen van van berichten(types), pagina's, mediabibliotheken, reacties, links and gebruikers. Wijzig en herschik de kolomlabels.

en: Basics
nl_NL: Basisinfo

en: Change order
nl_NL: Verander volgorde

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
nl_NL: Door de kolommen te verslepen kan je de volgorde aanpassen.

en: Change label
nl_NL: Wijzig label

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
nl_NL: Klik op het kleine driehoekje om de kolom opties te tonen. Hier kan je de kolom label aanpassen.

en: Change column width
nl_NL: Verander kolom breedte

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
nl_NL: Klik je op de driehoek, dan krijg je de kolomopties te zien. En met de versleepbare slider kun je de breedte van kolommen bepalen, uitgedrukt in percentages.

en: 'Custom Field' column
nl_NL: 'Custom veld' kolom

en: The custom field colum uses the custom fields from posts and users. There are 10 types which you can set.
nl_NL: De 'custom veld' kolom gebruikt custom velden voor berichten en gebruikers. Er zijn 10 typen welke je kan gebruiken.

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by a ',' comma.
nl_NL: Waarde: Kan een string of array zijn. Arrays worden plat gemaakt en de waarden gescheiden door een ',' komma.

en: Value: should contain an image URL or Attachment IDs ( seperated by a ',' comma ).
nl_NL: Waarde: moet een afbeeldings URL of Media ID zijn ( gescheiden door een ',' komma ).

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
nl_NL: Waarde: Deze toont de eerste 20 woorden van een bericht.

en: Value: should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
nl_NL: Waarde: moet een reeks zijn. Dit zal elke (multi-dimensionale) reeks afvlakken.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
nl_NL: Waarde: Enkel reeksen.<br/>Als je de 'sorteer-addon' hebt, zal die gebruikt worden voor het sorteren, zodat u uw berichten kunt sorteren volgens de numerieke waarden (van aangepaste velden).

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
nl_NL: Waarde: Kan een unix tijdstempel zijn, of een datumnotatie, zoals beschreven in de <a href='%s'>Codex</a>. Je kunt de uitgestuurde datumnotatie wijzigen in de pagina met <a href='%s'>algemene instellingen</a>.

en: Post Titles
nl_NL: Post titels

en: Value: can be one or more Post ID's (seperated by ',').
nl_NL: Waarde: één of meer Post ID's ( gescheiden door een komma )

en: Usernames
nl_NL: Gebruikersnamen

en: Value: can be one or more User ID's (seperated by ',').
nl_NL: Waarde: één of meer User ID's ( gescheiden door een komma )

en: Value: should be a 1 (one) or 0 (zero).
nl_NL: Waarde: moet 1 of 0 zijn.

en: Value: hex value color, such as #808080.
nl_NL: Waarde: hex waarde kleur, vb: #808080

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
nl_NL: Waarde: Kan een string of een array zijn. Dit zal een teller weergeven met het aantal keren dat een metatoets door het item werd gebruikt.

en: Welcome to Admin Columns
nl_NL: Welkom bij Admin Columns

en: Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Bedankt voor het updaten naar de laatste versie!

en: Admin Columns is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
nl_NL: Admin Columns ziet er nog beter uit dan ooit. Veel plezier ermee.

en: What’s New
nl_NL: What is nieuw

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: Database Changes
nl_NL: Database Aanpassingen

en: The database has been changed between versions 1 and 2. But we made sure you can still roll back to version 1x without any issues.
nl_NL: De database werd gewijzigd tussen versies 1 en 2. Maar we hebben ervoor gezorgd dat je nog zonder probleem naar versie 1x kunt terugschakelen.

en: Make sure you backup your database and then click
nl_NL: Backup je database and klik dan

en: Upgrade Database
nl_NL: Werk Database bij

en: Potential Issues
nl_NL: Potentiele problemen

en: Do to the sizable refactoring the code, surounding Addons and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
nl_NL: Omwille van de omvangrijke herstructurering van de code, van verwante Addons en en  van acties/fliters, i het mogelijk dat je website niet langer correct functioneert. Het is belangrijk dat je de volledige documentatie doorneemt

en: Migrating from v1 to v2
nl_NL: Migratie van v1 naar v2

en: guide to view the full list of changes.
nl_NL: overzicht van alle aanpassingen.

en: When you have found a bug please <a href="%s">report them to us</a> so we can fix it in the next release.
nl_NL: Mocht je een bug vinden, <a href="%s">rapporteer deze aan ons</a> zodat we die kunnen herstellen in een volgende versie.

en: Important!
nl_NL: Belangrijk!

en: If you updated the Admin Columns plugin without prior knowledge of such changes, Please roll back to the latest
nl_NL: Als je de Admin Columns plugin hebt geupdate zonder voorafgaande kennis van zo'n wijzigingen, gelieve dan terug te schakelen naar de laatste

en: version 1
nl_NL: versie 1

en: of this plugin.
nl_NL: van deze plugin.

en: Changelog for
nl_NL: Changelog voor

en: Learn more
nl_NL: Leer meer

en: Start using Admin Columns
nl_NL: Start met Admin Columns

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Customize your Admin Columns settings.
nl_NL: Pas uw Admin Column instellingen aan.

en: Show "Edit Columns" button on admin screens. Default is <code>on</code>.
nl_NL: Toon "Bewerk Kolom" knop op de het admin scherm. Standaard is <code>aan</code>.

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Restore Settings
nl_NL: Herstel Instellingen

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
nl_NL: Hiermee worden alle kolommen instellingen verwijderd en de standaardinstellingen hersteld.

en: Restore default settings
nl_NL: Herstel standaard instellingen

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
nl_NL: Waarschuwing! ALLE bewaarde instellingen worden verwijderd. Dit kan niet worden ongedaan. \'OK\' om te verwijderen, \'Annuleren\' om te stoppen

en: Posttypes
nl_NL: Berichttentypes

en: Others
nl_NL: Overige

en: Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: The columns for %s are set up via PHP and can therefore not be edited in the admin panel.
nl_NL: De kolommen voor %s worden opgezet via PHP. Daardoor kunnen ze niet bewerkt worden in het adminpaneel.

en: Store settings
nl_NL: Opslaan

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
nl_NL: Opgelet! De data uit de %s-kolom wordt gewist. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. Klik \'OK\' om te wissen, klik \'Cancel\' om te annuleren

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: columns
nl_NL: kolommen

en: Get Admin Columns Pro
nl_NL: Bestel Admin Columns Pro

en: Add Sorting
nl_NL: Voeg sorting toe

en: Add Filtering
nl_NL: Voeg filtering toe

en: Add Import/Export
nl_NL: Voeg import/export toe

en: Add Direct Editing
nl_NL: Toevoegen Direct Bewerken

en: Check out <a href="%s">Admin Columns Pro</a> for more details!
nl_NL: Bekijk <a href="%s">Admin Columns Pro</a> voor meer details!

en: Are you happy with Admin Columns?
nl_NL: Ben je blij met Admin Columns?

en: What's wrong? Need help? Let us know!
nl_NL: Wat is er aan de hand? Hulp nodig? Vertel het ons!

en: Check out our extensive documentation, or you can open a support topic on WordPress.org!
nl_NL: Bekijk onze uitgebreide documentatie, of je kunt een support ticket openen op WordPress.org!

en: Docs
nl_NL: Documenten

en: Woohoo! We're glad to hear that!
nl_NL: Woohoo! We zijn blij dat te horen!

en: We would really love it if you could show your appreciation by giving us a rating on WordPress.org or tweet about Admin Columns!
nl_NL: We zouden het fanatastisch vinden als je eeb beoordeling zou kunnen achterlaten op WordPress.org of een tweet over Admin Columns!

en: Rate
nl_NL: Beoordeel

en: Buy Pro
nl_NL: Koop Pro

en: Support
nl_NL: Hulp nodig?

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
nl_NL: Bekijk de sectie <strong>Help</strong> in het scherm rechtsboven.

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>
nl_NL: Voor de volledige documentatie, bug reports, suggesties en tips <a href='%s'>bezoek de Admin Columns website</a>

en: Drag and drop to reorder
nl_NL: Sleep om te herordenen

en: Add Column
nl_NL: Voeg Kolom toe

en: Active
nl_NL: Activeer

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveer

en: Installed
nl_NL: Geinstalleerd

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Download & Install
nl_NL: Download & Installeer

en: Get this add-on
nl_NL: Ga naar deze add-on

en: settings succesfully restored.
nl_NL: instellingen succesvol hersteld.

en: No columns settings available.
nl_NL: Geen kolom instellingen beschikbaar.

en: You are trying to store the same settings for %s.
nl_NL: U probeerd dezelfde instellingen op te slaan voor %s.

en: Settings for %s updated successfully.
nl_NL: Instellingen voor %s succesvol bijgewerkt.

en: View
nl_NL: Bekijk

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: The pro add-on is no longer supported. Please login to your account and download Admin Columns Pro
nl_NL: The pro add-on wordt niet langer ondersteund. Login op je account en download Admin Columns Pro

en: requires a database upgrade
nl_NL: verreist een database upgrade

en: why?
nl_NL: waarom?

en: Please
nl_NL: Alstublieft

en: backup your database
nl_NL: backup van uw database

en: then click
nl_NL: daarna klik

en: Migrating Column Settings
nl_NL: Migreer Kolom Instellingen

en: No Upgrade Required
nl_NL: Geen upgrade verreist

en: Return to welcome screen.
nl_NL: Ga terug naar het welkomst scherm.

en: Upgrade Complete!
nl_NL: Upgrade voltooid!

en: Return to settings.
nl_NL: Herstel standaard instellingen

en: Error
nl_NL: Fout

en: Sorry. Something went wrong during the upgrade process. Please report this on the support forum.
nl_NL: Excuseert. Er liep iets fout tijdens bij het upgraden. Gelieve dit te melden in het support forum.

en: Edit columns
nl_NL: Wijzig kolommen
